Εκπληκτικός συνδυασμός κρέμας με βανίλια και φράουλα που δε θα μπορείτε να αποχωρηστείτε. Το μπουκαλάκι περιέχει 20ml αρώματος...
Έντονη γεύση από παγωμένο καρπούζι, συνδυασμένη με τη γλυκύτητα της φράουλας για ένα αποτέλεσμα που θα ενθουσιάσει τους λάτρεις των φρουτένιων γέυσεων και όχι μόνο.Το μπουκαλάκι περιέχει 20ml αρώματος...
Η αγαπημένη γεύση του σταφυλιού έχει ενισχυθεί με την ευχάριστη οξύτητα του κίτρου για ένα τελικό αποτέλεσμα που θα σας εντυπωσιάσει.Το μπουκαλάκι περιέχει 20ml αρώματος...
Φρουτένιο μείγμα που θυμίζει εξωτικές γεύσεις από δάση της Νότιας Αμερικής.Το μπουκαλάκι περιέχει 20ml αρώματος...
Εμφάνιση 1 έως 4 από 4 (1 Σελ.)